Instalacje sanitarne i elektryczne Warszawa

Dane kontaktowe

Handy Man Krzysztof Huk

tel.: 602 637 111

e-mail: handyman1@wp.pl

Remont Łazienki w Warszawie

Najnowsze projekty łazienek potrafią zadziwić. Można zawiesić na nich oko, zadumać się nad pomysłowością projektantów, a wchodząc do pomieszczeń, gdzie wykorzystano ich atuty poczuć się jak w niebanalnie urządzonym pomieszczeniu. Nowoczesne wnętrza wykorzystują wysokiej jakości kafelki, ułożone w niecodzienny sposób. Połączenie dwóch barw – zazwyczaj ułożonych w kontrapunkty tworzy niesamowite wrażenie. Bardzo często łączy się brązy z beżami, biele z czernią oraz błękity z granatami. Efektem czego jest dobrze pomyślana przestrzeń. By jednak cieszyć się z jej wszystkich zalet, niezbędny jest remont łazienki.

Remont łazienki - Warszawa

Remont łazienki - układanie glazury

Remont łazienki polega zazwyczaj na wymianie wszystkich kafelek, wyrównaniu sufitów, odświeżeniu ich poprzez pomalowanie ich śnieżnobiałą farbą. Do położenia kafelek potrzebny jest glazurnik. Oferujemy glazurnictwo w dobrej jakości i rozsądnej cenie. Jako specjalista działam sprawnie i dokładnie. Układanie płytek w ich wykonaniu daje bardzo dobre efekty – dostosowane do Państwa wymagań. Tam, gdzie jest to wymagane powstaje ekskluzywne pomieszczenie o nowoczesnym designie, tam z kolei, gdzie dużo lepiej sprawdza się klasyka, którą upodobali sobie właściciele mieszkania kładzione są kafelki we wskazany przez Klienta sposób. Układanie glazury następuje według przedstawionego przez właścicieli danego pomieszczenia projektu, służymy także swoją poradą i doświadczeniem.

Pracujemy w dogodnych terminach i godzinach. Czas realizacji każdego zlecenia jest ustalany indywidualnie. W zależności od wielkości pomieszczenia i wymagań klienta remont łazienki może trwać od kilku dni do kilku tygodni. Za pośrednictwem kompleksowej oferty proponujemy nie tylko układanie glazury, ale również całe kompleksowe wykończenie pomieszczenia.

Najwyższa jakość usług remontowych


W pracy wykorzystujemy odpowiedniej jakości sprzęt i materiały po to, by oferowane Państwu usługi były wykonane z należytą starannością i dokładnością. Prosimy o kontakt z nami w celu poznania szczegółów naszej oferty oraz ceny. Wycenę danej usługi wykonujemy bezpłatnie w mieszkaniu klienta.

Glazurnik - Układanie Glazury Warszawa
 • Zapoznaj się z resztą naszej oferty - Remonty - Ekipa Remontowa, Remonty Mieszkań
  Ekipa Handy-man to:
  • Konkurencyjne ceny
  • Dogodne terminy realizacji
  • Staranność przy wykonawstwie remontów łazienek
  Zaufaj doświadczonej ekipie remontowej i zadzwoń do nas - zapraszamy Warszawa tel. 602 637 111

Strony partnerskie:
remontywroclaw.pl - remonty mieszkań we Wrocławiu

Copyright © 2008 NetArt

remontywarszawa.net - polecamy - usługi remontowe, remonty mieszkań w Warszawie, glazurnik i układanie glazury, remont łazienki, remont kuchni, zabudowy wnęk, przebudowy.

ul.Magiera 24A m.45
01-856 Warszawa
Tel : 602 637 111
Email : handyman1@wp.pl