Instalacje sanitarne i elektryczne Warszawa

Dane kontaktowe

Handy Man Krzysztof Huk

tel.: 602 637 111

e-mail: handyman1@wp.pl

Glazurnik - układanie glazury - Warszawa i okolice

Zapraszamy do skorzystania oferowanych przez nas remontów w Warszawie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo remonty wewnętrzne mieszkań i instytucji. W ramach wykonywanych prac przy remontach w Warszawie proponujemy między innymi montaż sufitów podwieszanych, montaż ścianek działowych, ocieplanie poddaszy czy układanie glazury w Warszawie . Jeśli szukacie Państwo glazurnika w Warszawie - zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług naszej firmy.

Pełną listę usług znajdziecie Państwo w zakładce ,,cennik”. Znajdziecie tam usługi związane z Gipsy, tynki, sztablatury, układanie glazury.

Glazura na ścianie

Układanie glazury, terakoty i gresu na terenie Warszawy

Układanie glazury musimy zacząć przede wszystkim od wybrania odpowiednich płytek, ich rodzaju, kolorystyki czy wielkości. Zajmując się układaniem glazury w Warszawie doradzamy naszym klientom by rodzaj płytek dopasować do charakteru pomieszczenia. Do pomieszczeń, gdzie płytki mogą zalać się wodą, jak łazienka czy kuchnia używamy najczęściej glazury szkliwionej. Przy większych pomieszczeniach ściany płytki powinny być spore, jednak ich wielkość zależy od geometrii pomieszczenia. Jeśli ma ono wiele załamań- lepiej by płytki były mniejsze.

Dzięki naszym usługom glazurników w Warszawie, zdobędziecie Państwo wiele ciekawych wskazówek dotyczących tego, jak wizualnie zmodyfikować pomieszczenie.

Przykładowo jeśli chcecie Państwo podwyższyć pomieszczenie, płytki ułożymy w pionie.

Jeśli zaś pomieszczenie jest za wysokie i chcecie je Państwo obniżyć - płytki ułożone zostaną w poziomie.

Przy układaniu glazury zawsze kupujemy około 10 - 15% więcej niż wynikałoby to z powierzchni, na jakiej chcemy położyć płytki.

Meble na wymiar - Warszawa

Oprócz remontów mieszkań wykonywanych na terenie Warszawy zajmujemy się również wykonywaniem instalacji hydraulicznych oraz elektrycznych a także projektowaniem i wykonaniem meble na wymiar Warszawa.

Glazurnik - Układanie Glazury Warszawa
 • Zapoznaj się z resztą naszej oferty - Remonty - Ekipa Remontowa, Remonty Łazienek
   

  Profesjonalne prace glazurnicze na wyciągnięcie ręki

  Realizacja zadań obejmujących zaawansowane i złożone prace glazurnicze wymaga odpowiednio dużego profesjonalizmu. Nasz glazurnik posiada nie tylko odpowiednie uprawnienia i kompetencje, ale przede wszystkim doświadczenie, dzięki którym może on realizować bardzo szerokie spektrum prac.
   
  Nasze atuty, to:
  • profesjonalizm,
  • dbanie o szczegóły,
  • umiejętność pracy w określonych ramach czasowych,
  • doświadczenie w pracy z różnymi materiałami,
  • ciągła koordynacja prac z Klientem.
   

  Układanie glazury - po czym poznać profesjonalistę?

  W środowisku osób realizujących układanie glazury, można znaleźć różne osoby, reprezentujące różny poziom doświadczenia i posiadanych umiejętności. Co świadczy o profesjonalizmie naszego glazurnika i jego współpracowników?
  • 1. Profesjonalne przygotowanie powierzchni
   Dobry glazurnik zawsze zaczyna swoją pracę od odpowiedniego przygotowania powierzchni. Od prawidłowego przeprowadzenia tejże czynności w dużej mierze zależy powodzenie dalszych prac. Obejmuje ona kompleksowe oczyszczanie nawierzchni z poprzednich warstw, w tym klejów i tynków a także - jej stopniowe wyrównanie i sezonowanie.
  •  
  • 2. Efektywne rozplanowanie płytek
   Profesjonalni glazurnicy zawsze rozpoczynają pracę od dokładnej analizy konstrukcji elewacji ścian. Dużą rolę odgrywają tu zwłaszcza wszelkie nieciągłości, w postaci otworów, załomów i innych elementów, które mogą mieć negatywny wpływ na ułożenie płytek. Doświadczony pracownik rozpocznie swoją pracę od miejsca, w których takich nieciągłości jest najwięcej. Dlaczego? Ponieważ to właśnie tam zadba on o jak najmniejszą liczbę przycinanych płytek. Dotyczy to również okolic okien. Jeśli płytki mają być układane od określonej wysokości, nasz glazurnik przytnie tylko te z nich, które znajdą się przy podłodze. W pozostałych przypadkach, glazura będzie ułożona w oparciu o całe płytki.
  •  
  • 3. Przygotowanie zaprawy klejącej i jej nakładanie
   Zatrudniamy profesjonalnych glazurników, dla których układanie glazury na różnych powierzchniach nie jest problemem. Dlatego zatrudnieni przez nas pracownicy mają bardzo dobrą wiedzę na temat prowadzonych prac i wykorzystywanych podczas nich materiałów (w tym zapraw klejonych). Duże znaczenie w ocenie doświadczenia glazurnika ma również to, w jaki sposób nakłada on wspomnianą zaprawę. Tylko prawdziwi profesjonaliści dbają o to, by była ona ułożona równomiernie, po obydwu stronach (na powierzchni płytki i ściany). Dzięki temu, żywotność tak przygotowanej nawierzchni jest o wiele większa.
  •  
  • 4. Na koniec kilka zdań o fudze
   Nasi pracownicy, oprócz wiedzy na temat nakładania płytek, posiadają również szerokie doświadczenie w kontekście fugowania. Dlatego też doskonale wiedzą oni, jakie fugi i w jakiej grubości, powinny być w danym miejscu stosowane.
   
  W naszej firmie zatrudniamy tylko takie osoby, które mają dużą wiedzę na temat wymienionych wyżej aspektów i realizują wspomniane (i nie tylko te) założenia w praktyce. Dzięki temu, mają Państwo pewność, że wszystkie zlecone nam prace, zostaną odpowiednio wykonane.
   

Strony partnerskie:
remontywroclaw.pl - remonty mieszkań we Wrocławiu

Copyright © 2008 NetArt

remontywarszawa.net - polecamy - usługi remontowe, remonty mieszkań w Warszawie, glazurnik i układanie glazury, remont łazienki, remont kuchni, zabudowy wnęk, przebudowy.

ul.Magiera 24A m.45
01-856 Warszawa
Tel : 602 637 111
Email : handyman1@wp.pl